Korzystanie z witryny UniwexKotly.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.

Oferta


Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszymi produktami.

W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne, grzewcze kotły przemysłowe do spalania biomasy, odpadów drzewnych, drewnopochodnych czy ekogroszku o mocy o 200 kW do 5 MW. W naszej ofercie znajdują się kotły C.O. , odpowiadające potrzebom współczesnych konsumentów oraz wykorzystujące zastosowanie aktualnych rozwiązań technicznych.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo standardowe rozwiązania, ale też jesteśmy otwarci na indywidualne, niestandardowe potrzeby. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom możemy zaproponować indywidualne dopasowanie oferty i możliwość zastosowania rozwiązań materiałowych wg życzenia. Nasze podejście charakteryzuje bardzo duża elastyczność, dzięki czemu z nami dobiorą Państwo odpowiednie kotły grzewcze.

Decydując się na produkt z naszej oferty dokonują Państwo właściwego wyboru.

Przemawiają za tym liczne zalety poparte wieloletnim doświadczeniem:
  • wysoka niezawodność,
  • długi okres użytkowania,
  • uzyskiwanie maksymalnych sprawności,
  • ogrzewanie w zgodzie z naturą.
 
Inwestując w nowoczesne urządzenia, jak kotły na ekogroszek czy biomasę , uzyskujecie Państwo znaczne oszczędności na kosztach uzyskiwania energii oraz efektywnie przyczyniacie się do ochrony środowiska naturalnego. Zapewniamy, że do naszej oferty trafiają rozwiązania grzewcze o bardzo dobrych parametrach, oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i wpisujące się w trendy. Zależy nam na dostarczaniu naszym Klientom pewnych produktów cechujących się licznymi walorami użytkowymi.

Zapraszamy do współpracy

Chcesz o coś zapytać?